Get in touch

محصولات

بهترین چیزی که ما متخصص آنیم

دستگاه های لاغری و زیبایی آر اف و شاک‌ویو

دستگاه لاغری شاک ویو بهترین گزینه برای چربی‌های موضعی و سلولیت. دستگاه زیبایی آر اف یک دستگاه لاغری غیرتهاجمی است که از امواج رادیو فرکانسی برای گرم کردن لایه های زیرین پوست استفاده می کند. این گرما باعث انقباض کلاژن و الاستین می شود که منجر به سفت شدن و لیفتینگ پوست می شود. همچنین باعث شکسته شدن چربی ها و از بین بردن آنها می شود.

دستگاه زیبایی آر اف برای درمان انواع نواحی بدن از جمله شکم، ران ها، باسن و بازوها استفاده می شود. همچنین برای درمان چین و چروک های صورت و گردن موثر است.

دستگاه لاغری شاک‌ویو یک روش درمانی ایمن و موثر برای درمان مشکلات پوستی و زیبایی است. اگر به دنبال یک روش درمانی غیرتهاجمی برای بهبود ظاهر خود هستید، دستگاه زیبایی شاک‌ویو یک گزینه عالی است.

دستگاه آر اف (RF) یا رادیوفرکانسی یک روش درمانی غیرتهاجمی زیبایی است که افراد برای سفت کردن پوست خود و بدست آوردن ظاهری جوان تر از آن استفاده می کنند. یک متخصص آموزش دیده می تواند این درمان را ارائه دهد و دستگاه های زیبایی مختلفی برای استفاده آن نیز وجود دارد.

متن سربرگ خود را وارد کنید

دستگاه زیبایی آر اف

دستگاه لاغری شاک ویو – Shockwave بهترین گزینه برای مسئله چربی‌های موضعی و سلولیت. دستگاه شاک ویو با تحریک تجزیه چربی، سنتز کلاژن و تخلیه لنفاوی عمل می کند. شاک ویو تراپی برای کوچک کردن سلول‌های چربی، فعال کردن متابولیسم و پاکسازی سیستم از ناخالصی‌ها استفاده می‌شود، ارتعاشاتی ایجاد می‌کند که باعث ایجاد مقاومت برای کمک به تقویت عضلات می‌شود.

دستگاه لاغری
پیمایش به بالا