لوگوی راتامد

مقاله‌ها

10 روش برتر زیبایی غیر تهاجمی برای سال جدید

10 روش برتر زیبایی غیر تهاجمی

همانطور که سال نو فرا می رسد، طبیعی است که مردم بخواهند چند تغییر در زندگی خود ایجاد کنند. همه می خواهند به عنوان بخشی از عهد و پیمان های سال نو بهترین ظاهر خود را داشته باشند یا سال جدید را با یک روحیه مثبت آغاز کنند.

در اینجا خلاصه ای از درمان های زیبایی غیر تهاجمی را مشاهده می کنید.

لیست آمادگی مهمانی تعطیلات شما:

پرکننده های پوستی: با کاهش طبیعی کلاژن با افزایش سن، خطوط ریز، چین و چروک ها و کاهش حجم نیز بر روی پوست ما بیشتر نمایان می شود. پرکننده های پوستی تزریقی با حفظ یکپارچگی ساختاری پوست باعث بازگرداندن حجم از دست رفته و ظاهری جوان تر می شوند.

ژل رادیس: تزریق تایید شده توسط FDA، تولید طبیعی کلاژن را تحریک می کند. رادیس هم نشانه های قابل مشاهده پیری را کاهش می دهد و هم خطوط کم عمق صورت و دست ها را برجسته می کند.

بزرگ کردن لب: بیماران دارای لب های نازک تر یا نامتقارن به دلیل افزایش سن یا ژنتیک می توانند برای رسیدن به اهداف مورد نظر خود از پرکننده های پوستی استفاده کنند. این می تواند با یک روش ساده زیبایی در مطب، بزرگ کردن لب، حل شود. هدف نهایی استفاده از روش‌های مختلف بزرگ‌سازی برای افزودن بافت، شکل و/یا حجم به لب‌ها است.

میکرونیدلینگ: روشی موثر در جوانسازی پوست و رفع جای جوش و آکنه است. از این روش برای رفع ترک پوستی و کاهش ریزش موی سر و ابرو استفاده می‌شود . در این روش از دستگاه آر اف میکرونیدلینگ یا آر اف فرکشنال استفاده میشود

علاوه بر صورت، دستگاه آر اف برای درمان و یا زیبای در ناحیه گردن، سینه، دست، شکم و غیره استفاده میشود.

کرایولیپولیز : گاهی اوقات، مهم نیست که چقدر ورزش کنید یا رژیم بگیرید، برخی نواحی بدن فقط چربی های سرسخت را نگه می دارند. برای این موارد، می توانید از روش غیرتهاجمی کاهش چربی در جهان یعنی کرایولیپولیز استفاده کنید.

فریز کردن چربی یا کرایولیپولیز بدون هیچ گونه از کار افتادگی نتایج طبیعی را از طریق تجزیه و حذف تدریجی سلول های چربی ارائه می دهد. این فرآیند به شما نتایج دائمی می دهد که می تواند با رژیم غذایی سالم و ورزش مداوم حفظ شود.

همچنین می تواند با ارائه حداقل یا بدون خطر عوارض جانبی طولانی مدت، مناطق خاصی از بدن مانند چربی سینه یا غبغب را هدف قرار دهد.

کیبلا : افزایش سن، افزایش وزن و ژنتیک می توانند در ایجاد پر بودن سرسخت زیر چانه یا غبغب نقش داشته باشند. KYBELLA تنها تزریق تایید شده توسط FDA برای رفع این مشکل است.

اگر می خواهید پروفیل صورت خود را بهبود ببخشید، از جراحی اجتناب کنید، چربی سرسختی دارید که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی دهد، یا چربی آزاردهنده زیر چانه یا نواحی کوچک دیگر دارید، ممکن است بخواهید کیبلا را در نظر بگیرید.

سطح‌برداری پوست با لیزر: برای درمان علائم قابل مشاهده پیری پوست مانند جای زخم، ترک های پوستی، تغییر رنگ، چین و چروک و شل شدن، سطح‌برداری پوست با لیزر را از طریق لیزر هیبریدی فرکشنال یک گزینه است. این لیزر از طول موج های تخریب کننده و غیر تخریب کننده برای جوانسازی پوست صورت، گردن، سینه و سایر نواحی بدن استفاده می کند.

بوتاکس یا Dysport: برای جوانسازی صورت و اصلاح ظاهر خطوط اخم، خطوط ریز و چین و چروک و سایر علائم پیری، هر دو تزریق آرایشی بوتاکس و Dysport وجود دارد. این درمان ها سریع و موثر هستند، ناراحتی و زمان از کار افتادگی کمی دارند و نتایج طبیعی را برای ظاهری تازه و آرام ارائه می دهند.

کاشت مو:

دیگه دورانی‌ که ریزش مو با الگوی زنانه یا مردانه مثل یه حکم اعدام بود، تموم شده. روش کم تهاجمی کاشت مو با نام “استخراج واحدهای فولیکولی (FUE)” رو ارائه میدیم که نتایج دائمی و رضایت بخشی داره.

لایه برداری شیمیایی با مواد باکیفیت پزشکی:

لایه برداری شیمیایی با هدف قرار دادن طیف وسیعی از مشکلات پوستی، از خطوط ریز و جای جوش تا آسیب های ناشی از آفتاب، برای تمام سنین و انواع پوست، روش ایمن و موثری هست. لایه برداری شیمیایی لایه اپیدرم رو هدف قرار میده تا تغییرات بافت پوست رو اصلاح کنه، رنگ پوست رو یکدست کنه و تولید کلاژن رو افزایش بده.

لایق یه تغییر هستید!

با ورود به سال جدید، بهترین ظاهر خودتون رو داشته باشید و تغییرات بزرگی به سمت بهتر شدن ایجاد کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا